BLOG

ELON - SMART HOME​

Smart Home to integracja wszystkich instalacji w Twoim domu: oświetlenia, zacienienia, ogrzewania, wentylacji, systemów alarmowych, monitoringu, systemu podlewania ogrodu, sauny, basenu, systemów audio-video. Często można zrezygnować z droższych rozwiązań zaproponowanych przez projektantów branżowych na rzecz tańszych, współpracujących z systemem
SMART HOME.

Scenariuszy dla jeszcze większej wygody

  1. „Niezrównana Wygoda” Zapomnij o szukaniu pilota, przyciemnianiu świateł czy ustawianiu rolet. Wszystko to jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki, dzięki aplikacji inteligentnego domu.
  2. „Atmosfera Kinowa W Twoim Domu” Dzięki synchronizacji świateł, dźwięku i obrazu, można uzyskać autentyczną atmosferę kinową, która wciągnie Cię w sam środek filmowej akcji.
  3. „Dla Wszystkich Członków Rodziny” Niezależnie od wieku czy upodobań, funkcja scenariuszy filmowych jest dla każdego. Wybierz komedię dla dzieci, romantyczną historię dla par, czy też akcję dla entuzjastów adrenaliny.
  4. Oszczędność Czasu” Prostota obsługi oznacza, że mniej czasu spędzasz na przygotowaniach, a więcej na cieszeniu się filmem i czasem z bliskimi.
  5. „Zarządzanie Zdalne” Nawet jeśli nie jesteś w domu, możesz zaplanować wieczór filmowy dla swojej rodziny zdalnie, dzięki aplikacji na swoim smartfonie.

 

Jeśli szukasz nowych sposobów na podniesienie jakości rozrywki w swoim domu, to funkcja scenariuszy filmowych w aplikacji inteligentnego domu może być tym, czego szukasz. Rozkoszuj się filmami w zupełnie nowy sposób i stwórz magiczne chwile dla swojej rodziny!