fbpx

BLOG

ELON - SMART HOME​

Smart Home to integracja wszystkich instalacji w Twoim domu: oświetlenia, zacienienia, ogrzewania, wentylacji, systemów alarmowych, monitoringu, systemu podlewania ogrodu, sauny, basenu, systemów audio-video. Często można zrezygnować z droższych rozwiązań zaproponowanych przez projektantów branżowych na rzecz tańszych, współpracujących z systemem
SMART HOME.

Scenariuszy dla jeszcze większej wygody

 1. „Niezrównana Wygoda” Zapomnij o szukaniu pilota, przyciemnianiu świateł czy ustawianiu rolet. Wszystko to jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki, dzięki aplikacji inteligentnego domu.
 2. „Atmosfera Kinowa W Twoim Domu” Dzięki synchronizacji świateł, dźwięku i obrazu, można uzyskać autentyczną atmosferę kinową, która wciągnie Cię w sam środek filmowej akcji.
 3. „Dla Wszystkich Członków Rodziny” Niezależnie od wieku czy upodobań, funkcja scenariuszy filmowych jest dla każdego. Wybierz komedię dla dzieci, romantyczną historię dla par, czy też akcję dla entuzjastów adrenaliny.
 4. Oszczędność Czasu” Prostota obsługi oznacza, że mniej czasu spędzasz na przygotowaniach, a więcej na cieszeniu się filmem i czasem z bliskimi.
 5. „Zarządzanie Zdalne” Nawet jeśli nie jesteś w domu, możesz zaplanować wieczór filmowy dla swojej rodziny zdalnie, dzięki aplikacji na swoim smartfonie.

Jeśli szukasz nowych sposobów na podniesienie jakości rozrywki w swoim domu, to funkcja scenariuszy filmowych w aplikacji inteligentnego domu może być tym, czego szukasz. Rozkoszuj się filmami w zupełnie nowy sposób i stwórz magiczne chwile dla swojej rodziny!

 • Inteligentne Domy – Kompleksowe Usługi dla Twojego Bezpieczeństwa i Komfortu

  W dobie dynamicznego rozwoju technologii, nasze domy stają się coraz bardziej zaawansowane i dostosowane do naszych potrzeb. Firma  Elon oferuje kompleksowe usługi w zakresie inteligentnych domów, zapewniając nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Nasza oferta obejmuje instalacje Smart Home, systemy alarmowe, monitoring oraz pełen zakres usług elektrycznych. Dlaczego warto nam zaufać? Przekonaj się sam!

  Smart Home – Nowoczesność na Wyciągnięcie Ręki

  Technologia Smart Home to przyszłość, która jest dostępna już dziś. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz sterować oświetleniem, ogrzewaniem, a nawet sprzętem AGD z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona. Nasze systemy są intuicyjne i łatwe w obsłudze, a jednocześnie oferują zaawansowane funkcje, które zwiększają komfort życia. Wyobraź sobie dom, który reaguje na Twoje potrzeby – to możliwe dzięki Elon.

  Systemy Alarmowe – Twoje Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

  Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny to dla nas priorytet. Oferujemy nowoczesne systemy alarmowe, które skutecznie chronią przed włamaniami i niepożądanymi zdarzeniami. Nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów – od małych mieszkań po duże rezydencje. Profesjonalny montaż i konfiguracja gwarantują niezawodność naszych systemów, a Ty możesz spać spokojnie wiedząc, że Twój dom jest chroniony.

  Monitoring – Zawsze na Bieżąco

  Systemy monitoringu oferowane przez Elonto gwarancja pełnej kontroli nad tym, co dzieje się w Twoim domu, nawet gdy jesteś daleko. Dzięki kamerom wysokiej rozdzielczości oraz zaawansowanym systemom zapisu, masz dostęp do nagrań w czasie rzeczywistym oraz archiwalnych. Nasze rozwiązania integrują się z systemem Smart Home, co pozwala na jeszcze większą kontrolę i spokój ducha.

   Usługi Elektryczne – Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

  Nasza firma to również profesjonalne usługi elektryczne. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w nowych budynkach oraz modernizujemy istniejące systemy. Nasz zespół składa się z doświadczonych elektryków, którzy dbają o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dzięki temu masz pewność, że Twoje instalacje są niezawodne i bezpieczne.

  Dlaczego Warto Wybrać Nas?

  – „Kompleksowość Usług”: Oferujemy pełen zakres usług związanych z inteligentnymi domami, systemami alarmowymi, monitoringiem oraz elektryką.
  – „Profesjonalizm”: Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół.
  – „Nowoczesne Technologie”: Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo.
  – Indywidualne Podejście”: Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

   Skontaktuj się z Nami

  Dzięki naszym kompleksowym usługom, Twój dom stanie się nie tylko inteligentny, ale i bezpieczny. Przekonaj się sam i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!