fbpx

Kompleksowe rozwiązanie do twojego inteligentnego domu

Wycieczka po mieszkaniu pokazowym

Obejrzyj nasz film i zobacz, co to znaczy mieszkać w inteligentnym mieszkaniu lub domu Loxone. Co czyni nasz system wyjątkowym? W inteligentnym domu Loxone wszystkie komponenty współpracują ze sobą. System umożliwia komunikację pomiędzy zacienianiem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi
technologiami w domu. Dzięki pracy zespołowej twój dom nieustannie dostosowuje się do twoich potrzeb i oferuje wiele zastosowań.

Wycieczka po mieszkaniu pokazowym

Obejrzyj nasz film i zobacz, co to znaczy mieszkać w inteligentnym mieszkaniu lub domu Loxone.

Oświetlenie

Dzięki inteligentnemu sterowaniu oświetleniem twój dom zapewnia odpowiednią atmosferę we właściwym czasie. Sceny świetlne możesz indywidualnie dostosowywać.

Zacienianie

Żaluzje, rolety, markizy i inne systemy zacieniania można bez problemu kontrolować za pomocą systemu Loxone. Latem chronią dom przed przegrzaniem, a zimą zatrzymują naturalne ciepło w pomieszczeniach.

Klimat

Indywidualnie dostosuj temperatury w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki współpracy ogrzewania z zacienieniem energia słoneczna jest wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń.

Audio

Multiroom audio umożliwia odtwarzanie muzyki w domu – tej samej lub innej w każdym pomieszczeniu. Słuchaj swoich ulubionych list odtwarzania, korzystaj z usług muzycznych lub streamuj muzykę z telefonu.

Energia

W domu z Loxone zacienianie, oświetlenie, ogrzewanie i pozostałe technologie są idealnie zgrane. To sprawia, że zarządzanie energią jest dziecinnie proste, a twój dom pomaga oszczędzać koszty energii.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w smart home od Loxone obejmuje wiele aspektów: odstrasza włamywaczy, chroni ciebie i twoich bliskich przed zagrożeniami, takimi jak pożar lub wyciek wody, chroni budynek i twoje dane.