fbpx

Idealne rozwiązanie do twoich potrzeb

Funkcjonalności Ampio

Oświetlenie

Oświetlenie to ważny element Twojego domu. Włączaj i wyłączaj światło jednym ruchem, zmień kolor oświetlenia i stwórz idealny nastrój na wieczór filmowy. Dzięki inteligentnemu sterowaniu Ampio nie musisz wstawać, aby wyłączyć światła w domu przed snem czy włączyć oświetlenie nocne.

Ogrzewanie i wentylacja

Zawsze komfortowa temperatura oraz odpowiednia jakość powietrza. Zobacz jak działają inteligentne rozwiązania AMPIO i ciesz się domem, w którym panują idealne warunki niezależnie od pory roku. Skorzystaj z harmonogramu ogrzewania, zintegrowanych czujników warunków atmosferycznych, bądź ustaw temperaturę za pomocą aplikacji.

Bramy i rolety

Inteligentna obsługa bram, drzwi i rolet. Skorzystaj z możliwości sterowania jednym ruchem, bez wysiadania z auta lub automatycznie według stworzonego przez Ciebie planu. Miej wszystko pod kontrolą - niezależnie gdzie jesteś.

Ogród

Inteligentny dom to także zadbany ogród i piękna zieleń trawnika. Odpowiednie nawodnienie Twojego ogrodu w zależności od aktualnych warunków pogodowych, pory roku i zaplanowanego harmonogramu. Z nami warunki dla Twoich roślin będą idealne, nawet kiedy nie ma Cię w domu.

Bezpieczeństwo

Dobrze jest czuć się bezpiecznie i mieć wszystko pod ręką. Z Ampio Smart Home masz kontrolę nad tym co dzieje się w Twoim domu. Zintegrowane czujniki ruchu, dymu, zalania, podgląd monitoringu i kontrola dostępu do domu czy mieszkania to 100% bezpieczeństwa, także kiedy nie ma Cię w domu.

Poznaj bliżej wszystkie korzyści
i wejdź do świata AMPIO Smart Home

Komfort

Odpowiednia temperatura i oświetlenie w każdym pomieszczeniu. Obsługa wszystkich domowych urządzeń z jednego miejsca lub przez smartfon.

Bezpieczeństwo

Pełna kontrola nad mieszkaniem czy domem podczas nieobecności oraz bezpieczeństwo kiedy śpisz.

Oszczędność

Optymalne zużycie energii w każdym czasie. Oświetlenie, ciepło czy klimatyzacja dopasowane do trybu Twojego dnia i preferencji.

Integracja

Połączenie i sterowanie niemal każdym urządzeniem w domu. System audio-video, światło czy ekspres do kawy połączone jednym systemem.

Aplikacja mobilna

Inteligentny dom zawsze w zasięgu ręki. Zarządzaj nim gdziekolwiek jesteś, korzystając ze smartfona, tabletu czy komputera.

Niezawodność

Dzięki naszemu doświadczeniu w rozwijaniu technologii smart home wiemy, jak ważna jest niezawodność systemu, dlatego testujemy go sami.