fbpx

Systemy monitoringu i alarmu​

Spokój 24/7 w dowolne miejsce na świecie

System monitoring jest skuteczną i często prewencyjną metodą ochrony Ciebie i Twojego mienia przed włamaniem, wandalizmem lub agresją. Nowoczesna technologia umożliwia oglądanie obrazów przez Internet w dowolnym miejscu na świecie. Daje to poczucie pewności w każdej chwili. Kamery mogą być umieszczone w dowolnym pomieszczeniu lub w miejscach, w których nadzór jest niewielki lub żaden. W większości przypadków daje to efekt prewencyjny a kamery zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Oprócz efektu odstraszającego, monitoring wizyjny ma jeszcze jeden cel: weryfikację alarmu dla systemu alarmowego.
Dla domów mieszkalnych, sklepów, instytucji, szkół, stadionów, firm lub obiektów biznesowych, ELON-INSTALACJE może zainstalować system, który jest łatwy w użyciu, wydajny i odporny na awarie.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie

System monitoringu w naszej opinii stanowi integralną część systemu SMART. Śmiało możemy wykorzystać analizę obrazu, przekroczenia linii prywatnej itp do automatyzacji oświetlenia lub połączyć funkcje z systemem alarmowym.
Najnowsze systemy monitoringu przeznaczone do użytku prywatnego wyposażone są w nowoczesne technologie do niedawna dostępne dla systemów profesjonalnych. Możemy wyposażyć nasz dom czy biuro w system rozpoznający twarze domowników lub pracowników, systemy rozpoznający ludzi, samochody lub zwierzęta.

ELON-INSTALACJE

Dom to nasza ostoja, swoista twierdza, zatem dbamy o jej bezpieczeństwo i nienaruszalność mienia. Przeraża nas często każdy wyjazd, gdyż lękamy się włamania na posesję lub dewastacji naszego domu. Niepotrzebnie. Wystarczy odpowiedni inteligentny sprzęt, czyli czujnik ruchu zintegrowany z systemem monitoringu, który będzie czuwał nad naszą prywatną przestrzenią w dzień i noc. Kiedy wykryje ruch, właściciel otrzyma powiadomienie z nagraniem, na którym będzie mógł sprawdzić, czy rzeczywiście jest powód do paniki. Dzięki specjalistom z ELON-INSTALACJE. Pomożemy spełnić marzenia o budynku, który zadba o bezpieczeństwo i komfort psychiczny gospodarzy jest na wyciągnięcie ręki.